Blog

Mistrovství České republiky v MMA 2016

Amatérské Mistrovství České republiky v MMA, které pod záštitou České Unie bojových umění (www.cubu.cz), pořádá Český svaz MMA (www.csmma.cz). Od ranních hodin budou probíhat eliminační souboje těch nejlepších amatérských zápasníků a zápasnic, kteří na večerním galavečeru nastoupí do zápasů finálových. A právě finálový večer Mistrovství ČR v MMA bude zároveň otevíracím turnajem XFN.
Číst více

Simply the Best už zítra!

Martin Šolc a Josef Král se už zítra představí na Simply the Best v Top Hotelu Praha. Lístky k dostání v síti Ticketpro nebo živě na Nova Sport 2.
Číst více

CZECH OPEN 2016 je před námi!

Jeden z největších amaterských turnajů v Evropě je znovu před námi a pro české MMA to znamená, že vůbec poprvé v historii se v amatérském oktagonu objeví také ženy! Světová asociace WMMAA na posledním světovém kongresu v Praze rozhodla o rozšíření kontinentálních šampionátů i o ženské kategorie a ČSMMA tento trend bude následovat. Na CZECH…
Číst více

Czech Open se blíží

O blížícím se Czech Open jsme si popovídali s Petrem Karešem. Jaké novinky přinese tento pětadvacátý ročník? Více se dočtete v článku. Více v článku Czech Open se blíží.
Číst více